حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره نهالستان پالیز

نهالستان پالیز بزرگترین نهالستان خاورمیانه که در شهر میاندوآب واقع شده است. این نهالستان فعالیت خود را از سال ۱۳۱۰ در حوزه پرورش ارقام نهال آغاز نموده و طی این مدت موفقیت های بسیاری را در این زمینه کسب کرده است. این موفقیت ها حاصل بیش از نیم قرن تلاش و جدیت مجموعه مهندس سعید قاسمی، در به ثمر نشاندن انواع نهال گردو و میوه است.

این نهالستان سالانه بیش از ۵۰۰ هزار اصله انواع ارقام نهال بارور و غیر ثمری را زیر کشت دارد و هر سال ۵۰۰ هزار اصله ارقام نهال گردو و میوه شناسنامه­دار و مجوز­دار یه داخل و خارج صادر می­کند.

مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی، متشکل از جوانان و متخصصان در حوزه پرورش و پیوند ارقام نهال است. این مجموعه، با اشتغال­زایی گسترده توانسته بی هیچ ادعایی، خدمات بزرگ و کوچکی را فراهم آورد.

از امتیازات مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی می­توان به مهندسین و کادر فنی مجرب این گروه، همراه با گواهی بهداشت اشاره نمود که مدیریت نهالستان و پرورش انواع نهال را زیرنظر دارند. شما در این نهالستان با افراد متخصص و کاردان رو به رو هستید که همکاری موفقیت­آمیزی را در پی خواهد داشت.

همانطور که می­دانید کیفیت بالای نهال حرف اول را می­زند. هدف اصلی نهالستان گردو پالیز، تولید باکیفیت ارقام نهال است. افزون بر این، تنوع بالای نهال گردو و میوه در این نهالستان باعث امتیاز این نهالستان نسبت به سایر رقبا شده است. از گونه ­های متفاوت نهال می­توان به ارقام زیر اشاره کرد:

انواع نهال میوه :
نهال بادام پیوندی
نهال گیلاس
نهال گلابی
نهال هلو
نهال سیب
نهال آلبالو
نهال زردآلو
نهال انگور
نهال پسته
انواع نهال گردو پیوندی

و …

محصولات نهالستان پالیز به مدیریت مهندس سعید قاسمی دارای گونه ­ها و ارقام مختلف داخلی و خارجی هستند و زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی و توسط نخبگان و افراد با تجربه این حوزه، تهیه می­شود.

نهالستان مهندس سعید قاسمی با پشتیبانی ۲۴ ساعته، جهت خرید، پشتیبانی محصول، اطلاع از قیمت انواع نهال و مشاوره رایگان، آماده خدمت­رسانی به مشتریان گرامی است.